Malmequer


Pandereiteir@s e festeir@s da beira atlántica da Galiza


Malmequer
malmequer.vigo@gmail.com
 GAVETAS
 OS SERÁNS (Sección de consulta)
 FOTOS PARA A HISTORIA
 LIGAZÓNS
 BUSCADOR
 BUSCAR BLOGS GALEGOS
 ARQUIVO
 ANTERIORES

Comeza a semana
Segunda feira 23 (luns)
? Foliada do demo en Pontevedra ás 21:30 na Praza da Pedreira
? Väsen+Banda das Crechas na praza da Quintana (Compostela) ás 22:30

Terza feira 24 (Martes)
? Os Festicultores en Pol
? Teresa Gómez (Zanfona) & Alba Barreiro (Arpa) no Claustro da Catedral de Tui ás 21:00

Corta feira 25 (Mércores)
? Pesdelán en Noia
? Lulavai no Verbum (Vigo)
? Projecto de Foles no Claustro da Catedral de Tui ás 21:00

Quinta feira 26 (Xoves)
? Fía na roca en Noia
? Uxía no Náutico (O Grove)
? Tanto Nos Ten en Redondela
? Maghúa na sala The Star (Carral)

Sexta feira 27 (Venres)
? Fía na roca en Ponte Caldelas
? Sonoro Maxín en Esgos (Ourense)
? Coanhadeira en Escairón (O Saviñao)ás 20.30
? Milladoiro en Chantada (Lugo) no campo da feira
? Luar na Lubre no Auditorio de Vilagarcía de Arousa ás 22:00
? Nao en Forcarei
? Covalblú na Praza da Igrexa de Forcarei ás 22:30
? Festidoiro (Cuntis): Os Tres Trebóns, Medomedá, Kastomä, Raiba e O Leo i Arremecaghoná
? Festival Rebumbio (Mos): Os Veraneantes, Lakustikasesina, Troula Ghaiteira

Sábado 28
? Xarabal no Auditorio Martín Codax do Conservatorio Superior de Música de Vigo ás 21:30
? Roberto Sobrado en Santa Susana (Compostela) ás 20:30
? Abóbriga na praza do Concello de Baiona ás 22:30
? The Homens na Ramallosa (Teo) ás 23.00
? Royalties no pub Óxido (Lalín)
? Snacth en Portonovo
? Sonoro Maxín en Priaranza (O Bierzo)
? Os Carunchos en Carballo
? Pepe vaamonde Grupo en Toques (A Coruña)
? Limagoia en Melide
? Guezos nas Festas do San Ramón - Cambeo, Ourense
? Chotokoeu na sala Clavicémbalo (Lugo)
? Milladoiro en Sarria (Lugo)
? Cristina Pato en Salvaterra do Miño
? Ardentía en Ponteareas ás 22:30
? XV Festival Folclórico Malveiras (Vilagarcía de Arousa)
? Festival Bailando entre Toxos (Ribeira): Pito de Pikasso,...
? Festival do Río Belelle (O Roxal, Neda): Festicultores Troupe, A Banda da Balbina, Folk de Veneno, Os Xotas, Berros do Castro
? Festival Rebumbio (Mos): A Compañía do Ruido, Os Podridos, Residuos Atraktivas, Sundayers
? Noite da Lúa Meiga (O Viso-Redondela): Grupo de gaitas Asubios, A Quenlla, Tanto Nos Ten, O Leo e Arremecaghona

Domingo 29
? Luar na Lubre na Capela (A Coruña) ás 21:30
? Som do Galpom no CC Auriense (Ourense)
? Tanto Nos Ten en Xunqueira de Ambía (Ourense)
? Festa Brava no Incio (Lugo): Os Campantes da Baña, A Tuna Rastafari, Pan de Capazo e Medomedá
Comentarios (0) - Categoría: Novas - Publicado o 23-08-2010 11:57
# Ligazón permanente a este artigo
Chuza! Meneame
Deixa o teu comentario
Nome:
Mail: (Non aparecerá publicado)
URL: (Debe comezar por http://)
Comentario:
© by Abertal
free web counter

contador de malmequeriáns dende o 1 de marzo 2007








Galiza

Malmequer


Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0