Malmequer


Pandereiteir@s e festeir@s da beira atlántica da Galiza


Malmequer
malmequer.vigo@gmail.com
 GAVETAS
 OS SERÁNS (Sección de consulta)
 FOTOS PARA A HISTORIA
 LIGAZÓNS
 BUSCADOR
 BUSCAR BLOGS GALEGOS
 ARQUIVO
 ANTERIORES

Máis concertos
Segunda feira 18 (Luns)
• Pablo Carpintero en Sada

Terza feira 19 (Martes)

Corta feira 20 (Mércores)

Quinta feira 21 (Xoves)
• Xosé Miguélez Jazz Project ás 22.30 en San Paio Antealtares (Compostela)
• Trio Vaamonde/Lamas-Romero ás 20.30 na Vía Sacra (Compostela)
• Sondeseu en Vilagarcía no recinto de Fexdega ás 23:00

Sexta feira 22 (Venres)
• Ardentía na Rúa (Ourense)
• Proxecto Zocas (espectáculo de rúa) ás 20:00 en Ribadeo
• Nordestin@s en Carballo ás 22:00 na Praza do Concello
• Noite Folk con Café Caxaça e Tromentelos chis pun en Melide.
• Festicultores en Cabana
• Berroguetto en Chantada ás 23:00 na Praza Lama das Quendas
• Sonoro maxín en Francelos (Ribadavia)
• Renato Spenscer e Tromentelos Chis Pum en Melide
• Lamatumbá en Moaña
• A Matraca, Arenga e The Arradios en Pontedeume
• Brañas Folc en Bande
• Som do Galpón en Laraño (Compostela)
• The Homens e Siniestro Total en Ribadeo ás 22:00 na Praza do Cantón
• Fervedoiro 2008 (Cuntis): Skárnio, NAO, Motor Perkins e Sem Resposta
• Esmorga Folc en Bandeira (Silleda): Magnifique Bande des Hommes Sans Medo, Ophiusa, Os Chiquilicuatres e Guezos

Sábado 23
• Emilio Cao ás 12.30 e ás 20.30 na igrexa de Santa María do Camiño (Compostela)
• Ardentía e Os Carunchos en Moreira (Soutomaior)
• Proxecto Zocas (espectáculo de rúa) ás 20:00 en Portomarín
• Marful no Garufa (A Coruña)
• Dandy Fever no Revira (Pontevedra)
• A Roda na Insua (Pontecaldelas)
• Brath en Marín
• Crema de gaita en Rodeiro
• Festa do gaiteiro en soutelo de Montes: Ruxe-Ruxe, Susana seivane,...
• Ataque escampe, Rasa Loba e Zenzar en Vedra
• Projecto Trepia no Revolta (Vigo)
• Faltriqueira na Illa de Arousa
• Os Cuchufellos, Ulträquäns, Os Veranenates, A Cruz de Baixar, Fiandola e a Banda de Gaitas de Pereiriña no X Festival Folc Fin do Camiño (Fisterra)
• Festival X Aniversario de Tralovalo en Moreira (Sotomaior):Festa tradicional (17:00) e Ardentía e Os Carunchos (22:30)
• Festival Guisamo Folk: Arras!!, Susana Seivane, John Mcsherry Band e Brath
• Festival do Castro (Pantón): Lamatumbá, Festicultores, Quempallou, Loretta Martin e Rasa Loba
• Festival Irmandiño de Moeche: Bonovo, Motor Perkins, Ophiusa e Korrontxi

Domingo 24
• A Requinta de Xían na Bola
• Sondeseu en Betanzos ás 22:30 na praza Irmáns García Naveira.
• Berroguetto en Foz

Comentarios (2) - Categoría: Novas - Publicado o 17-08-2008 21:22
# Ligazón permanente a este artigo
Chuza! Meneame
2 Comentario(s)
1 A actuación de hoxe en Sada é da Murga Os Re#blgtk08#voltas, non de Pablo Carpintero en solitario
Comentario por (18-08-2008 12:15)
2 E os Campant#blgtk08#es en Cambre
Comentario por (18-08-2008 12:15)
Deixa o teu comentario
Nome:
Mail: (Non aparecerá publicado)
URL: (Debe comezar por http://)
Comentario:
© by Abertal
free web counter

contador de malmequeriáns dende o 1 de marzo 2007








Galiza

Malmequer