Malmequer


Pandereiteir@s e festeir@s da beira atlántica da Galiza


Malmequer
malmequer.vigo@gmail.com
 GAVETAS
 OS SERÁNS (Sección de consulta)
 FOTOS PARA A HISTORIA
 LIGAZÓNS
 BUSCADOR
 BUSCAR BLOGS GALEGOS
 ARQUIVO
 ANTERIORES

Comeza a semana
Segunda feira 22 (Luns)

Terza feira 23 (Martes)
• María do Ceo na praza da Ferraría de Pontevedra
• II Certame Folc (Compostela): Tanto Nos Ten, Berroguetto e Os d´abaxio na Praza da Quintana ás 21:00

Corta feira 24 (Mércores)
• Festigal en Compostela no Campus Sul: Sés, A Quenlla, Nao, Festicultores,...
• II Festival do Povo (Compostela): Os da Ría, Vicky Polar, Gendebeat, Labrgos do tempos dos Sputniks,...
• Festival do IX Jornada de Rebeliom Juvenil (Compostela): Os Tres Trebóns, Fracasados de antemano, Rebeliom do inframundo,...
• VIII Festival Arreaocabo (Celeiro-Viveiro): Terbutalina, The Lakazáns, Miguel Costas,...
• Festa da Fraga (As Pontes): Mercedes Peón, Quempallou, Guezos, Bastards on Parade
• Treixadura no Paseo do Espolón (Padrón)
• A Requinta da Laxeira en Sargadelos (Cervo)
• Oscar Ibañez na Praza do Concello de Baiona ás 23:00
• Foliada de Donón (Bueu)

Quinta feira 25 (Xoves)
• Narf e Os Perucos na festa de CxG (Compostela) ás 20:00
• Os Resentidos en Compostela na Praza da Quintana ás 22:00
• Festigal en Compostela no Campus Sul: Habelas Hainas, Os da Ría, Grampoder, García MC,...
• Festival Armadiña Rock (Combarro): Ataque Escampe, Som do Galpom e Champurrada
• Treixadura na Pza. do Concello de Baiona ás 23:00

Sexta feira 26 (Venres)
• Xornada de Folclore (Compostela): Brincadeira, Cantigas e Agarimos, Colexiata do Sar e Ultreia ás 21:30 na praza da Quintana
• VI Festival Antrospinos (Taragoña-Rianxo): Sacha na Horta, La Gran Orquesta Republicana, Figli di madre ignota,...
• Festival intercéltico do Morrazo (Moaña): Milladoiro, Outra vaca no Millo
• Das Kapital e Camarada Nimoy no Liceo Mutante (Pontevedra)
• Treixadura na Pza. de Combarro (Poio)

Sábado 27
• Desfile de traxes tradicionais en Compostela ás 10:30 e ás 19:30
• Tiruleque en Monterroso
• Ultraqans en Santiago de Cangas (Pantón)
• Liska en Lira (Carnota)
• The Homens e Samesugas en Compostela ás 13:00 no Zona C
• VI Festival Antrospinos (Taragoña-Rianxo): A Compañía do Ruído, Familia Caamagno, Chotokoeu, La Troba Kung-Fu,...
• Festival intercéltico do Morrazo (Moaña): Treixadura, Os Perucos
• Tonhito de Poi na Praza da Alameda de Gondomar ás 22.00

Domingo 28
Comentarios (0) - Categoría: Novas - Publicado o 22-07-2013 19:05
# Ligazón permanente a este artigo
Chuza! Meneame
Deixa o teu comentario
Nome:
Mail: (Non aparecerá publicado)
URL: (Debe comezar por http://)
Comentario:
© by Abertal
free web counter

contador de malmequeriáns dende o 1 de marzo 2007








Galiza

Malmequer